Osiągnięcia naszych uczniów - 2012/2013


Uczeń Piotr Zamudio-Zeidler z klasy fortepianu mgr Tatiany Szczepankiewicz-Maliszewskiej zdobył II nagrodę na V Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej w Gdańsku-Oruni.


Uczennice mgr Danuty Kowalczuk:

 

III miejsce - Zuzanna Jereczek na VI Ogółnopolskim Konkursie Skrzypcowym:

Mistrz Miniatury Skrzypcowej - Oskar Rieding w Warszawie.

 

III miejsce - Zuzanna Jereczek na II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Bajeczna Miniatura" w Elblągu

 

Wyróżnienie - Agnieszka Marszk na VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym:

Mistrz Miniatury Skrzypcowej - Oskar Rieding w Warszawie.


 

24 maja 2013 roku odbył się Kartuzach V Konkurs Młodego Gitarzysty. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy:

mgr Sebastiana Szumana - Kalina Makurat, Zofia Marszk

mgr Jarosława Felikra Reglińskiego - Filip Roszkowski, Daria Tokarska

mgr Macieja Góry - Grzegorz Patoka, Patrycja Kobiela, Klaudia Szymerowska

mgr Marcina Wądołowskiego - Zofia Kiedrowska

 

Kalina Makurat zdobyła I nagrodę w Grupie I

- Grzegorz Patoka zdobył Wyróżnienie w Grupie I

- Patrycja Kobiela zdobyła III nagrodę w Grupie II

- Filip Roszkowski zdobył Wyróżnienie w Grupie II

- Zofia Marszk zdobyła III nagrodę w Grupie III

- Daria Formela zdobyła Wyróżnienie w Grupie III

 


 

17 maja 2013 roku odbyły się XI Sopockie Kameralia Gitarowe. Naszą szkołę reprezentowały zespoły z klasy mgr Jarosława Feliksa Reglińskiego:

- kwartet gitarowy - Natalia Herrmann, Daria Formella, Filip Roszkowski, Daria Tokarska

- zespół kameralny - Romina Krefta, Zofia Marszk

 

Oba zespoły zdobyły III nagrodę

 

 


 

25 kwietnia 2013 roku odbył się w Wejherowie XII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy fletu mgr Anny Baranowskiej: Agnieszka Leman, Wiktoria Fierke i Ewa Barzowska.

 

- uczennica Agnieszka Leman zdobyła III nagrodę

 

- Pani mgr Anna Wołczecka otrzymała dyplom za "wyróżniający się akompaniament"

 


 

19 kwietnia 2013 roku odbył się w Słupsku VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Słupskie spotkania z muzyką ukraińską". Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Zofia Młyńska, Nikola Zwara, Alicja Heron, Adrianna Bober, Weronika Ziółkowska.

 

- uczennica Nikola Zwara z klasy fortepianu mgr Wandy Walenczak zdobyła Wyróżnienie I stopnia 

 

- uczennica Zofia Młyńska z klasy fortepianu mgr Tatiany Szczepankiewicz-Maliszewskiej zdobyła Wyróżnienie II stopnia 

 


 

Uczeń Filip Roszkowski z klasy gitary mgr Jarosława Reglińskiego zdobył III nagrodę na IX Spotkaniu Metodycznym Gitarzystów, które odbyło się 19 kwietnia 2013 roku w Gdańsku.

 


 

Uczennica Paulina Kierznikowicz z klasy trąbki mgr Wojciecha Hewelta zdobyła Wyróżnienie na Pomorskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych, które odbyły się 20 marca 2013 roku w Lęborku.

 


 

Uczennice klasy skrzypiec mgr Danuty Kowalczuk reprezentowały szkołę na:

 

  •      XII Prezentacjach Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu (15-16.03.2013r.)  

 

Zuzanna Jereczek -  II miejsce

Agnieszka Marszk -  III miejsce



 

  •  V Kaszubskich Prezentacjach Skrzypcowych w Kościerzynie

 

Agnieszka Marszk   -   I miejsce

Zuzanna Jereczek   -   II miejsce

Zyta Woelke            -   wyróżnienie 

 

 

  •  XIV Sopockim Konkursie Skrzypcowym

 

Agnieszka Marszk   -   wyróżnienie 

Zuzanna Jereczek    -  zakwalifikowała się  do II etapu


Uczniowie szkoły brali udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej. Do etapu Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie zakwalifikował się Wojciech Złoch z klasy akordeonu mgr Marka Rogowskiego.


Uczennice Adrianna Bober i Alicja Heron z klasy fortepianu mgr Anny Wołczeckiej reprezentowały szkołę na ogólnopolskim konkursie:

 

  •  X Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu 

 

Adrianna Bober        -  wyróżnienie


Uczennica klasy fortepianu mgr Joanny Ilisińskiej Weronika Ziółkowska reprezentowała szkołę na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie.