Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 


VI Festiwal Muzyki Filmowej - Tczew 25.01.2018r:

Magdalena Mazurek kl VI c6 fortepian -  I NAGRODA

Zofia Szuman kl I c6 fortepian - WYRÓŻNIENIE

Przygotowanie: pani Joanna Ilisińska


VII Gdański Konkurs Skrzypcowy im. Anity Romanowskiej  - Gdańsk Wrzeszcz  23.02.2018r.:

- Antonina Łukaszczyk kl V c6 - III NAGRODA w grupie II

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk

Akompaniament: pani Marta Zawada Żychlińska


VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Kameralnie z fortepianem - Gdańsk 13.03.2018r.:

- I NAGRODA dla zespołu  kameralnego w składzie:

Marta Ossowska - flet,

Antonina Łukaszczyk - skrzypce

Magdalena Mazurek - fortepian

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk


XXIV Kaszubskie Spotkania Akordeonowe - Kościerzyna 21.03.2018r:

- Maksymilian Lejk kl IIc6 - II MIEJSCE w kategorii I oraz NAGRODA za najlepiej wykonany utwór K. Naklickiego 

Przygotowanie: pan Marek Rogowski


I Regionalny Konkurs Gry Na Zestawie Perkusyjnym - Kartuzy 22.03.2018r.:

Franciszek Bieliński kl V c6 - I MIEJSCE w grupie II

- Antoni Szuman kl III c6 - II MIEJSCE w grupie I

Przygotowanie: pan Łukasz Lewczak


I Regionalny Konkurs Perkusyjny - Kartuzy 22.03.2018r.:

- Antoni Szuman kl III c6 - WYRÓŻNIENIE w grupie II

Przygotowanie: pan Łukasz Lewczak

Akompaniament: pani Joanna Ilisińska


XXXII Starogardzkie Spotkania Kameralne - Starogard 23.03.2018r.:

I NAGRODA dla zespołu  kameralnego w składzie:

Marta Ossowska - flet,

Antonina Łukaszczyk - skrzypce

Magdalena Mazurek - fortepian

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk


XVII Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Lębork 28.03.2018r.:

Marta Ossowska kl VI c6 flet - I NAGRODA w grupie instrumentów dętych drewnianych

Przygotowanie: pani Anna Baranowska-Bober

Akompaniament: pani Marta Zawada-Żychlińska

 


X Kaszubskie Prezentacje Skrzypcowe, Kościerzyna 16.04.2018 r.

Jan Kotlewski kl I c6 - II NAGRODA w grupie I

Antonina Łukaszczyk kl Vc6 - I NAGRODA w grupie III

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk

Akompaniament: pani Joanna Ilisińska


XIV Ogółnopolski Konkurs Skrzypcowy,  Wrocław 16-18.04.2018 r. 

Antonina Łukaszczyk kl Vc6 - WYRÓŻNIENIE

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk

 


XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy, Sochaczew 16-18.04.2018  r.

Marta Ossowska kl VIc6 - WYRÓŻNIENIE

Przygotowanie: pani Anna Baranowska-Bober

Akompaniament: pani Marta Zawada-Żychlińska.


V Międzynarodowy Turniej Kameralny, Bydgoszcz 18-22.04.2018 r.

Marta Ossowska, Antonina Łukaszczyk, Magdalena Mazurek  - II MIEJSCE

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk


XXIV Konfrontacje Gitarzystów, Puck 20.04.2018 r.

Antonina Bielińska kl IIIc6 - III MIEJSCE w grupie I

Przygotowanie: Jarosław Regliński


XVII Międzyszkolny Konkurs Młodego Flecisty, Wejherowo 25.04.2018 r.

Maja Bartosik - WYRÓŻNIENIE w grupie I

Anna Tutkowska - WYRÓŻNIENIE w grupie II

Lena Lisowska - WYRÓŻNIENIE w grupie III

Przygotowanie: Anna Baranowska-Bober

Pani Marta Zawada-Żychlińska otrzymała wyróżnienie za akompaniament


X Konkurs Młodego Gitarzysty, Kartuzy 18.05.2018 r.

Mikołaj Romanowicz - II NAGRODA  w grupie I (naucz. Maciej Góra)

Antonina Bielińska - III NAGRODA w grupie II (naucz. Jarosław Regliński)

Karolina Węsiora - WYRÓŻNIENIE w grupie III (naucz. Maciej Góra)


XIII Pomorskie Spotkania Chórów Szkół Muzycznych, Gdańsk 23.05.2018 r.

Chór szkolny - SREBRNY DYPLOM oraz NAGRODA SPECJALNA za NAJLEPSZE WYKONANIE UTWORU W JĘZYKU KASZUBSKIM

Przygotowanie: pani Anna Baranowska-Bober

Akompaniament: pani Marta Zawada-Żychlińska, pan Sebastian Szuman, szkolny zespół kameralny przygotowany przez pana Wojciecha Hewelta


XII Międzyszkolny Konkurs "Klasyka w rozrywce - rozrywka w klasyce", Chojnice 17.05.2018 r.

Magdalena Mazurek - I MIEJSCE

Przygotowanie: pani Joanna Ilisińska


XII Polski Festiwal Fletowy, Sieradz 

Marta Ossowska - I MIEJSCE

Przygotowanie: pani Anna Baranowska-Bober

Akompaniament: pani Marta Zawada-Żychlińska.


III Konkurs Trąbkowy - Mały trębacz w Trąbkach Wielkich, 09.06.2018 r.

Andrzej Galiński z kl. III c.6 - WYRÓŻNIENIE grupa I

Gracjan Bulczak z kl. II c.4 - WYRÓŻNIENIE grupa II

Przygotowanie: pan Wojciech Hewelt

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymała pani Marta Zawada-

Żychlińska.

 


III Elbląskie Spotkania Kameralne, Elbląg15.06.2018 r.

Marta Ossowska, Antonina Łukaszczyk, Magdalena Mazurek  - I MIEJSCE

Przygotowanie: pani Danuta Kowalczuk